Güncel Haberler

Mehmet Ali Yılmaz’ın oğlu, Trabzonspor Başkanlığı için konuştu!

AJANSSPOR / Trabzonspor'da güne damga vuran isim Soner Yılmaz oldu. Kulüp Onursal Başkanı Mehmet Ali Yılmaz'ın kendisi gibi işadamı olan ve özellikle otelcilik sektöründe başarılı bir süreç geçiren Soner Yılmaz'ın, yine babasının yolundan giderek Trabzonspor Başkanlığı'na hazırlandığı ileri sürüldü.

Mehmet Ali Yılmaz'ın oğlu Soner Yılmaz ise konuyla ilgili olarak ilk açıklamayı AJANSSPOR'a yaptı.

İşte o açıklama:

"Ben 3. kuşağım ve Yılmaz Ailesi Trabzonspor'a asla zarar vermez. Şimdi ortada kongre gündemi yokken bizim de ortaya çıkıp takımın kafasını karıştıracak halimiz yok. Başkan Muharrem Usta devam ediyor ve bizim de kendisine destek olmamız lazım"

"Sanırım bu iddialar, bizim her zamanki gibi kulüple ilgilenmemizden ve yine her zamanki gibi kulübün brcunu-alacağını sormamızdan kaynaklanıyor. Ama bu yeni birşey değil. Biz Trabzonsporumuz ile her zaman yakından ilgileniyoruz."

"Günü geldiğinde, şartlar oluştuğunda, bakarız ve Trabzonspor'a faydalı oalacaksak elimizi taşın altına koyarız. Trabzonspor ile biz her zaman zaten yakından ilgileniyoruz. Ama bugün için mevcut başkanımıza destek olmalıyız ve bunu her şeyden önce Trabzonspor için yapmalıyız."

(YASAL UYARI: BU HABER KAYNAK GÖSTERİLMEDEN KULLANILAMAZ)

Paylaş