Güncel Haberler

Kulübeden destek alamayan takımlar: Beşiktaş, Fenerbahçe, Antalyaspor

AJANSSPOR – Süper Lig'de 9 hafta geride kalırken sadece ilk 11 oyuncularının değil aynı zamanda kulübeden gelip katkı yapan isimlerde ön plana çıktı. En yakın örnek Beşiktaş-M.Başakşehir maçında oyuna sonradan giren Kerim Frei'in katkısı oldu. Eski Beşiktaşlı oyuncu Vodafone Park'ta takımının öne geçirirken Fenerbahçe deplasmanında yine sonradan girip galibiyet golünü atmıştı. Beşiktaş'ın ise son dönemde en büyük sıkıntısı ise oyuna giren isimlerden katkı alamaması oldu. Özellikle Negredo oyuna girip skor yada asist katkısı yapamadı.

Oyuna giren oyunculardan en büyük katkıyı M.Başakşehir, Trabzonspor ve Akhisaspor gibi takımlar aldı.

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Antalyaspor

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Antalyaspor yedek kulübesi oyuna girip gol etkisi yapamadı. Zirve mücadelesi yapması beklenen iki takımın belki de geride kalmasının nedenlerinden biri bu oldu.

Negredo 6 maçta sonradan girip 103 dakika sahada kaldı ve gol atamadı. Bu alanda Özer Hurmacı ile birlikte en başarısız ikli oyuncudan biri oldu.

En iyi joker Kerim Frei ve Rodallega

Ligin ilk 9 haftası sonunda oyuna sonradan girip en çok gol katkısı veren isimler Kerim Frei ve Rodallega oldu. Ryan Mendes, Rangel gibi isimler ise 1 gol-1 asist katkısı ile oynadı

TOLGA KURU

Paylaş