Güncel Haberler

Ocakta dev transfer operasyonu! Orta sahaya Türk asıllı yıldız…

Siyah beyazlılar devre arası transfer planını şimdiden hazırladı.

Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda gönderilecek isimler belli olurken Vida'nın yanı sıra bir isim daha transfer edilecek. Adı Beşiktaş ile hiç anılmayan Türk asıllı yıldız futbolcu Beşiktaş'ın ilk transfer hedefi olarak belirlendi. İşte takımdan gönderilecek isimler ve kadroya yapılacak 2 takviye:

BOYKO

ARAS ÖZBİLİZ

MİTROVİC

MİLOSEVİC

FRANCO

Öte yandan 2 isim kadroya dahil olacak, bunlardan biri Damogaj Vida. Fikret Orman'ın bizzat kendisinin izlediği Vida için hafta sonu itibarıyla ön anlaşma sağlandı. 28 yaşındaki Vida ile 4.5 yıllık anlaşma sağlanırken, yıllık ücretin ise minimum 3 milyon euro olacağı öğrenildi. 1 Ocak 2018 tarihinden itibaren serbest oyuncu konumunda yer alacak Hırvat stoper için Beşiktaş, bonservis bedeli ödemeyecek.

KEREM DEMİRBAY SÜRPRİZİ

Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim'da forma giyen Kerem Demirbay'ın Beşiktaş'a transferi an meselesi… Devre arasında takıma kazandırılması düşünülen Türk asıllı Alman yıldızın babası Beşiktaş'ın evinde oynadığı Başakşehir maçını da tribünden izlediği öğrenildi. Bonservis bedeli 10 milyon euro olan 24 yaşındaki Demirbay için kiralama formülü kullanılacak. (Hürriyet)

Paylaş