Metin Korkmaz

1969 yılında İstanbul Kasımpaşa’da doğmuştur. 26 yıllık menajerlik hayatında yüzlerce transfere imza atmıştır.

Geçmişte Rıdvan Dilmen’den, Tanju Çolak’a Uğur Tütüneker’den, Ertuğrul Sağlam’a, Sergen Yalçın’dan, Yusuf Şimşek’e, Sercan Yıldırım’dan Volkan Şen’e, Mbia’dan, Samuel Eto’o ya, Pablo Batalla’dan, Celustka’ya bir çok oyuncuyu transfer etmiştir.

Teknik Direktörlerden; Yılmaz Vural’dan, Samet Aybaba’ya  Kemal Kılıç’tan, Cem Pamiroğlu’na, Sergen Yalçın’dan, Hakan Kutlu’ya ve daha birçok ismini sayamadığımız futbol adamıyla çalışmıştır.

Futbol sektörüne camianın tüm Türkiye’nin ilk menajeri, üstadı olarak kabul ettiği Ufuk Gezeroğlu ile adım atmış olup günümüzde bir çok yeni menajere yol gösteren olmaktadır.

T.F.F. Lisans No: 0277

www.mecmenajerlik.com

Özkan Doğan

28 Eylül 1978 Aksaray doğumludur. İlk, orta ve lise eğitimini tamamladıktan sonra Hollanda’da üniversite eğitimini In-Holland Erasmus Üniversitesi Rotterdam Sport Marketing Management bölümünü tamamladı. Daha sonra futbol menajerliği mastırı yaptı. Galatasaray Spor Kulübünde dönemin Başkanı Özhan Canaydın ve dönemin Sportif Direktörü Bülent Tulun’un yanında stajyer olarak futbol dünyasına giriş yaptı.

Daha sonra Sivas Spor’da transferden sorumlu menajer olarak çalıştı. 3 yılın ardından kendi menajerlik şirketini kurarak bireysel futbol menajerliğine başladı. Ülkemize Roberto Carlos, Vesley Sneijder, Samuel Eto, Mario Gomez gibi yıldızları kazandırdı.

2014 – 2015 ve 2016’da halk oylamasıyla yılın futbol menajerlik ödülü aldı.

Halen ülkemizde birçok ünlü futbolcunun menajerliğini yapmaktadır.

T.F.F. Lisans No: 0240

F. Okan Üzün

1980 İstanbul doğumlu.Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur.2008 yılından beri menajerlik ve danışmanlık hizmeti vermektedir.

T.F.F. Lisans No: 0324